ROK SZKOLNY 2017/2018

SZKOLNE KONKURSY

 

 

  1. Miesiąc październik miesiącem dobroci dla zwierząt – konkurs fotograficzny „Moje zwierzątko” klasy: IV-VI organizatorka: : Danuta Łajewska

 

     I miejsce – Julia Kaczmarek (kl. IV b)

     II miejsce – Kacper Kaznodziej (kl. IV a)

     II miejsce – Marlena Lis (kl. IV c)

    III miejsce – Agata Kruk (kl. VI b)

 

 

  1. Konkurs języka angielskiego Świąteczna kartka do Św. Mikołajaklasy: IV-VI

organizatorka: Lucyna Cąkała

    

     I miejsce – Wiktoria Teodorowska (kl. VI c)

       II miejsce – Nikola Frońda (kl. VI a)

 

 

  1. Konkurs pięknego czytania dla klas VI

organizatorka: Marta Piech

 

 

     I miejsce – Julia Augustyniak (kl. VI c)

     I miejsce – Adrianna Zawisza (kl. VI a)

 

     II miejsce – Magdalena Urbaniak (kl. VI c)

 

     III miejsce – Nikola Frońda (kl. VI a)

     III miejsce –Marcel Martyneczko (kl. VI b)

 

     IV miejsce – Kordian Kuriata (kl. VI b)

 

  1. Szkolny konkurs 20-lecie wizyty Jana Pawła II w Legnicy – konkurs wiedzy o Janie Pawle II

   organizatorzy: Ewa Sukiennik, ks. Krzysztof Klim

 

 

Nagroda główna dla klasy V a (Patrycja Krupa, Martyna Członka, Jan Górecki)

 

 

  1. Szkolny konkurs języka angielskiego Świetnie znam angielskiklasy: IV-VI

organizatorki: Małgorzata Mierzejewska, Lucyna Cąkała

   

 KLASY IV

     I miejsce – Aleksandra Rogalska (kl. IV b)

     II miejsce – Denys Schmidt (kl. IV b)

     III miejsce – Julia Koszulańska (kl. IV a)

 

 

KLASY V

     I miejsce – Przemysław Mazurowski (kl. V a)

     II miejsce – Patrycja Krupa (kl. V a)

     III miejsce – Jagoda Krassowska (kl. V b)

 

 

KLASY VI

     I miejsce – Aleksandra Pawlak (kl. VI b)

     II miejsce –Aleksandra Skowrońska (kl. VI b)

     III miejsce – Sebastian Ziółkowski (kl. VI c)

 

 

 

  1. Szkolny Konkurs Ekologiczny Wzorowy Ekolog (w ramach kampanii Czystość dla Lubina)klasy: IV-VI– zbiórka odpadów: baterie, puszki (cały semestr)

organizatorka: Danuta Łajewska

 

     I miejsce –  Amelia Kozyra kl. IV b (zakrętki, puszki)

      II miejsce- Julia Strużyńska kl. IV c (zakrętki)

       III miejsce – Aleksander Pisek kl. IV c (zakrętki, baterie)

         I miejsce – Kacper Marszałek kl. VI b (baterie)

         II miejsce –Wiktoria Teodorowska kl. VI c (baterie)

 

  1. Szkolny Konkurs Ekologiczny Eksperyment w przyrodzieklasy: IV-VI

       organizatorka: Danuta Łajewska

 

     I miejsce – Juliusz Radziejewski  oraz Patryk Gabryś (kl. V a)

     II miejsce – Nikola Frońda (kl. VI a)

     III miejsce – Zuzanna Kołcz oraz Martyna Jankowska (kl. VI a)

      III miejsce – Kacper Kaznodziej  (kl. VI a)

 

  1. Szkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

       organizatorki: Danuta Łajewska, Małgorzata Mierzejewska

 

     I miejsce –  Juliusz Mucha  (kl. II b)

     II miejsce –  Nikola Koszut  (kl. III e)

     III miejsce –  Stella Sokołowska  (kl. I b)

Nagroda publiczności – Patryk Jóźwiak (kl. II a)

Wyróżnienie – Magdalena Urbaniak (kl. VI c)

 

  1. Szkolny konkurs matematyczny dla klas IV

       organizatorki: Marta Chocholak, Katarzyna Markowska

 

      I miejsce – Marlena Lis (kl. IV c)

      I miejsce – Michał Gradecki  (kl. IV c)

      II miejsce – Antoni Lignar (kl. IV b)

      III miejsce – Samuel Furtak (kl. IV a)

 

  1. Szkolny Konkurs Gimnastyczny dla dziewcząt klas IV-VI

       organizatorki: Ewa Mowczan, Bożena Antkowiak, Patrycja Modrzewska

 

 

      I miejsce – Weronika Andrzejewska (kl. VI c)

      I miejsce – Natalia Kogut (kl. VI c)

      I miejsce – Monika Pietraho (kl. V b)

     II miejsce – Julia Augustyniak (kl. VI c)

     III miejsce – Zuzanna Sagan (kl. IV a)

 

 

  1. Szkolne Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Szkoły i Rady Rodziców – klasy: IV-V

       organizatorki: Ewa Mowczan, Bożena Antkowiak, Patrycja Modrzewska

 

 

chłopcy

 

Złoty medal i Puchar – Antoni Lignar (kl. IV b)

Srebrny medal – Wojciech Jóźwiakowski (kl. IV c)

Brązowy medal – Jakub Skierkiewicz (kl. IV c)

 

dziewczęta (styl dowolny)

 

Złoty medal i Puchar – Natalia Kogut (kl. VI c)

Srebrny medal – Monika Pietraho (kl. V b)

Brązowy medal – Zuzanna Jazy (kl. V b)

 

chłopcy (styl dowolny)

 

Złoty medal i Puchar – Juliusz Radziejewski (kl. V a)

Srebrny medal – Sebastian Ziółkowski (kl. VI c)

Brązowy medal – Norbert Naplocha (kl. V a)

 

dziewczęta (styl klasyczny)

 

 

Złoty medal – Monika Pietraho (kl.V b)

Srebrny medal – Joanna Jazy (kl. VI c)

Brązowy medal – Zuzanna Jazy (kl. V b)

 

chłopcy (styl klasyczny)

 

Złoty medal – Kacper Zieliński (kl. VI a)

Srebrny medal – Juliusz Radziejewski (kl. V a)

Brązowy medal – Aleksander Kopczyński (kl. VI c)

 

 

  1. Szkolny konkurs Bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jestem bezpieczny w domu, szkole i na drodze.

 

       organizatorki: Jolanta Wróblewska, Bożena Antkowiak

 

 

      I miejsce – Kacper Kaznodziej (kl. IV a)

      II miejsce – Jakub Dębowy (kl. VI b)

      III miejsce – Wiktoria Teodorowska (kl. VI c)

 

    

 

 

MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY

 

  1. XIII Dolnośląski Konkurs Interdyscyplinarny „zDolny Ślązaczek” dla Uczniów Szkół Podstawowych.

główny organizator: Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, organizatorka etapu szkolnego: Małgorzata Mierzejewska

Wiktoria Teodorowska (VI c)  oraz Kacper Marszałek ( VI b) –  zakwalifikowani do etapu powiatowego       

            

  1. II Konkurs Języka Angielskiego „zDolny Ślązaczek”.

główny organizator: Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu, organizatorka etapu szkolnego: Małgorzata Mierzejewska

                          Denys Schmidt (IV b) –  zakwalifikowany do etapu powiatowego

 

  1. Międzyszkolny dekanalny konkurs 100 – lecie objawień fatimskich

  organizatorki: Ewa Sukiennik, Bernadeta Otto

 

Nagroda główna – Michał Gradecki oraz Dawid Koziewicz (kl. IV c)

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Zabytki architektury powiatu lubińskiego

  organizatorzy: Jolanta Wróblewska, Łukasz Sułkowicz

 

Nagrody główne: Martyna Członka (kl. V a), Sandra Antos (kl. V b), Magdalena Kucy (kl. V b)

 

Wyróżnienia: Juliusz Radziejewski, Gabriel Chałupa, Wiktoria Pawlarczyk (kl. V a)

Franciszek Szefer (kl. IV b), Paulina Narkiewicz (kl. VI c), Wiktoria Rak (kl. VI a)

 

 

         Laureaci pozaszkolnych konkursów – rok szkolny 2016/2017

 

 

  1. Gminny Konkurs Języka Angielskiego „I love London”, organizator: SP 14 Lubin, przygotowanie drużyny: Małgorzata Mierzejewska

 

 

I miejsce – Julia Augustyniak, Maciej Wawnikiewicz (kl. VI c)

 

 

 

  1. Przegląd Form Wokalnych – organizator: MDK Lubin, przygotowanie grupy: Ida Tamara Zagórska

 

I miejsce w kategorii zespół wokalny – Szymon Dziemianowicz, Krystian Gimel, Zuzanna Sagan, Zuzanna Dzierżek (kl. IV a)

 

Wyróżnienie w kategorii solista – Magdalena Urbaniak (kl. VI c)

 

  1. XV Regionalny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Chrońmy Przyrodę Ojczystą”, organizator:

TPD w Legnicy, przygotowanie: Danuta Łajewska

 

II miejsce – Paulina Świątkowska (kl. VI a)

 

Wyróżnienie – Nikola Frońda (kl. VI a)

 

 

 

  1. Konkurs plastyczny  „CO SŁYCHAĆ W KRÓLICZEJ NORZE” Organizator: Centrum Kultury „Muza” w Lubinie, przygotowanie: Jolanta Wróblewska

 

                Wyróżnienie Zuzanna Dzierżek (kl. IV a)

 

 

 

  1. Konkurs plastyczny „EKO – KARTKA”, organizator: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie , przygotowanie: Jolanta Wróblewska

 

 

                Wyróżnienie Wiktoria Teodorowska (kl. VI c)

 

 

  1. Regionalny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Przez dziurkę od klucza”, organizator: Centrum Kultury „Muza” w Lubinie, przygotowanie: Jolanta Wróblewska

 

 

 

              Wyróżnienie Julia Koszulańska (kl. IV a)

 

 

  1. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ANIOŁY SĄ TAKIE”, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie, przygotowanie: Jolanta Wróblewska

 

               Nagroda – Kacper Kaznodziej (kl. IV a)

 

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas V

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie

przygotowanie: Lucyna Cąkała

 

II miejsce: Kacper Blicharski oraz Jakub Sokołowski (kl. V b)

 

  1. Wielopowiatowy turniej znajomości języka angielskiego Macmillan V Primary School Tournament

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie

przygotowanie: Małgorzata Mierzejewska

 

I miejsce: Patrycja Krupa (kl. V a)

 

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Przygotowanie: Katarzyna Markowska

 

 

Wyróżnienie: Przemysław Mazurowski (kl. V a)

 

 

  1. Regionalny Konkurs Plastyczny Żyjmy zdrowo i bezpiecznie

Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział  w Legnicy

Przygotowanie: Danuta Łajewska

 

Wyróżnienie: Wiktoria Teodorowska (kl. VI c)

 

  1. Finał Dolnośląskiej Ligi Rugby TAG oraz Półfinał Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych

Przygotowanie: Bożena Antkowiak

 

       III miejsce – drużynowo

 

Piotr Sułek, Weronika Andrzejewska, Nikola Dziubka, Natalia Kogut, Stanisław Mierzwa, Dawid Kogut (kl. VI c), Alicja Gabryś, Alicja Ligudzińska, Norbert Naplocha, Gabriel Chałupa, Dominik Podolak (kl. V a)