W dniu 7 maja uczniowie z klasy 2 B brali udział w warsztatach. Dzieci mogły poznać prace rzemieślników, wykonać ozdoby, kuć żelazo póki gorące, a nawet rzucać podkowami. Zaangażowania dzieci nie popsuła nawet pogoda.
Ułatwienie dostępu