Dnia 27 maja 2026 r. odbył się świetlicowy konkurs Mam Talent. 21 uczestników z klas 1-3 zaprezentowało swoje talenty śpiewu, recytacji, tańca i grania na instrumentach.
I miejsce zajęła Kornelia Czajkowska 1a
II miejsce Zuzanna Jaroni 2A
III miejsce Kalina Kaliszczuk 1b
Wyróżnienia:
1. Nela Szpich 2A
2. Leon Krzysztofik 1a
3. Michalina Drozda 2a
Serdecznie gratulujemy!

