W maju na świetlicy szkolnej w klasie 2c odbyło się ostatnie spotkanie z baśnią w ramach realizacji innowacji pedagogicznej pt. „Spotkanie z baśnią – uczymy się wartości”. Tym razem uczniowie zapoznali się z bajką pt. „Trzy świnki”. Wartościami przewodnimi zajęć były: odpowiedzialność, wytrwałość , pracowitość i rozsądek.