Nasi ósmoklasiści rozpoczęli egzaminy ósmoklasisty. Za nimi już dwa ważne dni zmagań – egzamin z języka polskiego oraz matematyki. Uczniowie z dużym zaangażowaniem i skupieniem podeszli do wszystkich zadań. Gratulujemy wytrwałości i życzymy powodzenia na kolejnym egzaminie z języka obcego!