Dnia 29 kwietnia 2026 r. odbył się Gminno-Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (BRD), w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Uczestnicy sprawdzali swoją wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy oraz umiejętności jazdy rowerem po torze przeszkód. Turniej był doskonałą okazją do promowania zasad bezpieczeństwa i odpowiedzialnego zachowania na drodze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania oraz wyników.