Z okazji ŚWIĘTA ZIEMI na terenie naszej szkoły odbył się konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej (dla klas: I – VIII) na temat: W NATURĘ Z KULTURĄ.
Za najciekawsze i najładniejsze prace NAGRODY otrzymali następujący uczniowie:
Szymon Słota kl. II B
Aleksander Nowicki kl. II A
Oliwia Rosińska kl. III A
Iga Foks kl. IV A
WYRÓŻNIENIA wręczono:
Milanowi Konieczyńskiemu i Leonowi Krzysztofikowi z kl. I A oraz Wiktorii Gruchacz z kl. II B
Wszystkim uczniom nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorki konkursu: Danuta Łajewska, Aleksandra Paluch