

W maju w naszej szkole odbył się konkurs językowy „Szkolny Poliglota”. W I turze uczniowie klas 7-8 zmagali się z zadaniami zamkniętymi z języka angielskiego oraz niemieckiego. Piątka najlepszych zakwalifikowała się do rundy II, a zarazem finałowej, w której uczniowie musieli wykazać się jak najlepszą znajomością obu języków w mowie, podczas odpowiedzi na wylosowane pytania.
Miło nam poinformować, że Szkolnymi Poliglotami w roku szkolnym 2025/26 zostali:
I miejsce Dorian Domański z klasy 8b
II miejsce Robert Raszczuk z klasy 7c
III miejsce Zuzanna Tomczak z klasy 7b
Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród dla zwycięzców

Organizatorzy: P. Kostanowicz, M. Gładysz