W dniu 07.05.2026 r. uczniowie z klasy VIIa wzięli udział w Finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców, gdzie zajęli IV miejsce.
W naszej drużynie MVP został Maksymilian Kuzian.
Skład drużyny: Maksymilian Kuzian-kapitan, Olaf Klimaszewski, Wiktor Grochala, Filip Osicki, Adrian Kulczycki, Michał Napora, Miłosz Jaremkiewicz. Dziękujemy za postawę, zaangażowanie i walkę o każdy punkt.
Trener drużyny: Adrianna Borowiec, nauczyciel wf-u: Ewa Mowczan