WYNIKI Z WIOSENNYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH KLAS I –III  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA LUBINA 12.04.2014R

25m stylem grzbietowym, dziewczęta rocznik 2007

1 miejsce: Oliwia Marciniak

 

25m stylem grzbietowym, dziewczęta rocznik 2007

1 miejsce: Paweł Tadeuszewski

 

25m stylem grzbietowym, dziewczęta rocznik 2006

1 miejsce: Wiktoria Lachowicz

2 miejsce: Pola Mastalska

3 miejsce: Dominika Paul

4 miejsce: Anna Suszek

5 miejsce: Martyna Wojnałowicz

6 miejsce: Hanna Nocun

 

25m stylem grzbietowym, chłopcy rocznik 2006

1 miejsce: Oskar Woźny

2 miejsce: Eryk Marciniak

3 miejsce: Natan Olszewski

4 miejsce: Wiktor Kwiatkowski

5 miejsce: Jakub Oleksy

6 miejsce: Krzysztof Grocholski

7 miejsce: Hubert Górski

8 miejsce: Jakub Gromek

9 miejsce: Kajetan Jeleń

10 miejsce: Filip Halusiak

 

25m stylem grzbietowym, dziewczęta rocznik 2005

1 miejsce: Julia Pilichowska

2 miejsce: Monika Pietraho

3 miejsce: Matylda Rajtarska

4 miejsce: Oliwia Borkowska

5 miejsce: Martyna Fijoł

6 miejsce: Oliwia Drela

7 miejsce: Aleksandra Niemiec

8 miejsce: Emilia Godzic

9 miejsce: Aneta Dulewicz

10 miejsce: Milena Stachowska

11 miejsce: Martyna Mingiewicz

12 miejsce: Wiktoria Janiel

13 miejsce: Zuzanna Jazy

14 miejsce: Wiktoria Szumiłowska

15 miejsce: Natalia Borkowska

16 miejsce: Maja Zając

17 miejsce: Joanna Margas

18 miejsce: Aleksandra Starzyk

19 miejsce: Alicja Gabryś

20 miejsce: Oliwia Dydniańska

21 miejsce: Patrycja Krupa

 

25m stylem grzbietowym, chłopcy rocznik 2005

1 miejsce: Wiktor Woźny

2 miejsce: Hubert Klughardt

3 miejsce: Tomasz Kałużny

4 miejsce: Adam Domnik

5 miejsce: Norbert Stępkowski

6 miejsce: Jakub Kucharski

7 miejsce: Radosław Górzyński

8 miejsce: Oskar Osiewalski

9 miejsce: Bartek Frydrych

10 miejsce: Kamil Szylko

11 miejsce: Konrad Śliwka

12 miejsce: Kacper Patan

13 miejsce: Marcel Świątek

14 miejsce: Gabriel Chałupa

15 miejsce: Adam Jędrzejczyk

 

25m stylem grzbietowym, dziewczęta rocznik 2004

1 miejsce: Aleksandra Karamon

2 miejsce: Maja Halusiak

3 miejsce: Aleksandra Metyk

4 miejsce: Oliwia Ziółkowska

5 miejsce: Maya Monteiro

6 miejsce: Hanna Dziki

Aleksandra Filipczak

8 miejsce: Natalia Gromek

9 miejsce: Amelia Kicaj

10 miejsce: Joanna Kobiałka

11 miejsce: Marta Aksamit

12 miejsce: Joanna Jazy

13 miejsce: Karolina Nowicka

14 miejsce: Aleksandra Wiesiołek

15 miejsce: Nikola Dziubka

 

25m stylem grzbietowym, chłopcy rocznik 2004

1 miejsce: Filip Bawarczyk

2 miejsce: Michał Łokaj

3 miejsce: Jakub Góra

4 miejsce: Karol Garbaczewski

5 miejsce: Wojtek Ród

6 miejsce: Sebastian Ziółkowski

7 miejsce: Michał Kaczmarczyk

8 miejsce: Wiktor Kołodziej

9 miejsce: Maciej Rabij

10 miejsce: Maciej Wawnikiewicz

11 miejsce: Mateusz Rojek

12 miejsce: Krzysztof Jurkowski

13 miejsce: Stanisław Mierzwa

14 miejsce: Bartłomiej Sygnatowicz

 

25m stylem dowolnym, dziewczęta rocznik 2007

1 miejsce: Julia Brzezińska

2 miejsce: Oliwia Marciniak

 

25m stylem dowolnym, chłopcy rocznik 2007

1 miejsce: Paweł Tadeuszewski

 

25m stylem dowolnym, dziewczęta rocznik 2006

1 miejsce: Julia Jakubowska

2 miejsce: Anna Pela

3 miejsce: Alicja Baretecka

4 miejsce: Wiktoria Lachowicz

5 miejsce: Pola Mastalska

6 miejsce: Anna Suszek

7 miejsce: Julia Maćkowiak

8 miejsce: Dominika Paul

9 miejsce: Maryna Wojnałowicz

10 miejsce: Hanna Nocun

11 miejsce: Alicja Fijołek

 

25m stylem dowolnym, chłopcy rocznik 2006

1 miejsce: Oskar Woźny

2 miejsce: Eryk Marciniak

3 miejsce: Natan Olszewski

4 miejsce: Maciej Turbak

5 miejsce: Bartosz Kędzież

6 miejsce: Maciej Adamowicz

7 miejsce: Filip Halusiak

8 miejsce: Wiktor Kwiatkowski

9 miejsce: Hubert Górski

10 miejsce: Igor Łata

Jakub Oleksy

12 miejsce: Krzysztof Grocholski

13 miejsce: Jakub Gromek

14 miejsce: Kajetan Jeleń

15 miejsce: Maciej Bugała

16 miejsce: Jakub Węglarz

17 miejsce: Krystian Kućko

18 miejsce: Szymon Matuszewski

25m stylem dowolnym, dziewczęta rocznik 2005

1 miejsce: Julia Kulczycka

2 miejsce: Aleksandra Niemiec

3 miejsce: Julia Pilichowska

4 miejsce: Matylda Ratajska

5 miejsce: Monika Pietraho

6 miejsce: Oliwia Borkowska

7 miejsce: Oliwia Drela

8 miejsce: Wiktoria Janiel

9 miejsce: Wiktoria Szumiłowska

10 miejsce: Zuzanna Jazy

11 miejsce: Milena Stachowska

12 miejsce: Martyna Fijoł

13 miejsce: Natalia Borkowska

14 miejsce: Maja Zając

15 miejsce: Roksana Jadach

16 miejsce: Alicja Gabryś

17 miejsce: Patrycja Krupa

18 miejsce: Margas Joanna

19 miejsce: Oliwia Dydniańska

20 miejsce: Urszula Sochoń

 

 

25m stylem dowolnym, chłopcy rocznik 2005

1 miejsce: Tomasz Kałużny

2 miejsce: Wiktor Woźniak

3 miejsce: Bartek Frydrych

4 miejsce: Radosław Górzyński

5 miejsce: Adam Domnik

6 miejsce: Jakub Garbacz

7 miejsce: Wiktor Klughardt

8 miejsce: Norbert Stępkowski

9 miejsce: Konrad Śliwka

10 miejsce: Kacper Patan

11 miejsce: Kamil Szylko

12 miejsce: Oskar Osiewalski

13 miejsce: Fabian Skoczyński

14 miejsce: Gabriel Chałupa

15 miejsce: Jakub Chowaniec

16 miejsce: Emiliusz Smolak

17 miejsce: Krystian Jadach

18 miejsce: Dawid Kuczakowski

 

25m stylem dowolnym, dziewczęta rocznik 2004

1 miejsce: Aleksandra Karamon

2 miejsce: Maja Halusiak

3 miejsce: Maya Monteiro

4 miejsce: Aleksandra Metyk

5 miejsce: Hanna Dziki

6 miejsce: Marta Aksamit

7 miejsce: Joanna Jazy

8 miejsce: Oliwia Ziółkowska

9 miejsce: Aleksandra Filipczak

10 miejsce: Natalia Gromek

Karolina Nowicka

12 miejsce: Zuzanna Brzozowiec

13 miejsce: Aleksandra Wiesiołek

14 miejsce: Amelia Kicaj

15 miejsce: Joanna Kobiałka

16 miejsce: Wiktoria Kurowska

17 miejsce: Nikola Dziubka

 

25m stylem dowolnym, chłopcy rocznik 2004

1 miejsce: Filip Bawarczyk

2 miejsce: Jakub Góra

3 miejsce: Michał Łokaj

4 miejsce: Wojciech Ród

5 miejsce: Wiktor Kołodziej

6 miejsce: Karol Garbaczewski

7 miejsce: Florek Igor

8 miejsce: Maciej Wawnikiewicz

9 miejsce: Maciej Rabij

10 miejsce: Mateusz Rojek

11 miejsce: Krzysztof  Jurkowski

12 miejsce: Sebastian Ziółkowski

13 miejsce: Oskar Oruba

14 miejsce: Bartłomiej Sygnatowicz

15 miejsce: Stanisław Mierzwa

 

25m stylem klasycznym, dziewczęta rocznik 2005

1 miejsce: Aleksandra Niemiec

2 miejsce: Matylda Ratajska

3 miejsce: Wiktoria Janiel

4 miejsce: Maja Zając

5 miejsce: Milena Stachowska

6 miejsce: Zuzanna Jazy (pk)

 

25m stylem klasycznym, chłopcy rocznik 2005

1 miejsce: Tomasz Kałużny

2 miejsce: Radosław Górzyński

3 miejsce: Oskar Woźny

4 miejsce: Adam Domnik

5 miejsce: Norbert Stępkowski

6 miejsce: Mikołaj Turski

7 miejsce: Kamil Szylko

8 miejsce: Eryk Marcianiak (pk)

9 miejsce: Hubert Górski (pk)

 

25m stylem klasycznym, dziewczęta rocznik 2004

1 miejsce: Aleksandra Karamon

2 miejsce: Marta Aksamit

3 miejsce: Maya Monteiro

4 miejsce: Aleksandra Metyk

5 miejsce: Oliwia Ziółkowska

6 miejsce: Maja Halusiak

7 miejsce: Amelia Kicaj

8 miejsce: Hanna Dziki

9 miejsce: Aleksandra Wisiołek

10 miejsce: Joanna Jazy

11 miejsce: Joanna Kobiałka

 

25m stylem klasycznym, chłopcy rocznik 2004

1 miejsce: Filip Bawarczyk

2 miejsce: Michał Łokaj

3 miejsce: Jakub Góra

4 miejsce: Wojciech Ród

5 miejsce: Karol Garbaczewski

6 miejsce: Igor Florek

7 miejsce: Maciej Rabij

8 miejsce: Sebastian Ziółkowski