GRAFIK ZAJĘĆ

UNIWERSYTETU SENIORALNEGO

    NA ROK 2018/2019

 

JĘZYK ANGIELSKI

PIĄTEK            14:30-15:15

                            15:25-16:10

                            16:20-17:05

 

JĘZYK NIEMIECKI

CZWARTEK     16:30-17:15

                             17:20-18:05

 

JĘZYK WŁOSKI SALA 205

WTOREK          15:30-16:15

 

ZAJĘCIA TANECZNE

PONIEDZIAŁEK    17:00-17:45  GRUPA POCZĄTKUJĄCA

                                     18:00-18:45  GRUPA ZAAWANSOWANA

                                     19:00-19:45   PARY

 

ZAJĘCIA CERAMICZNE I MALARSTWO

PONIEDZIAŁEK    15:00-19:30

CZWARTEK            15:00-19:30

PIĄTEK                    15:00-19:30

 

NORDIC WALKING

CZWARTEK         14:30-16:00

 

TENIS STOŁOWY

WTOREK               15:30-17:00

CZWARTEK          15:30-17:00

 

 

 

GIMNASTYKA „ZDROWY KRĘGOSŁUP”

PONIEDZIAŁEK  15:25-16:10 GRUPA I

                                   16:10-16:55 GRUPA II

 

WTOREK               14:30-15:15 GRUPA III

                                  15:15-16:00 GRUPA IV

 

ŚRODA                   13:45-14:30 GRUPA V

                                  14:30-15:15  GRUPA VI

                                  15:15-16:00 GRUPA VII 

 

CZWARTEK          14:30-15:15 GRUPA VIII

                                  15:15-16:00 GRUPA IX

                                  16:00-16:45 GRUPA X

                                  16:45-17:30 GRUPA XI 

 

GIMNASTYKA OGÓLNA

WTOREK           15:30-16:15   GRUPA I

                              16:15-17:00   GRUPA II        

ŚRODA               15:30-16:15   GRUPA III

                              16:15-17:00   GRUPA IV           

CZWARTEK      15:30-16:15   GRUPA V

                              16:15-17:00   GRUPA VI           

PIĄTEK              15:30-16:15   GRUPA VII

                              16:15-17:00   GRUPA VIII            

 

BASEN

PONIEDZIAŁEK   19:00-20:00  GIMNASTYKA W WODZE GRUPA I

                                  20:00-21:00  GIMNASTYKA W WODZIE GRUPA II

 

ŚRODA                   19:00-20:00  GIMNASTYKA W WODZIE GRUPA III

                                  20:00-21:00  GIMNASTYKA W WODZIE GRUPA IV

 

INFORMATYKA

ŚRODA              17:00-17:45  GRUPA I

                               17:50-18:35  GRUPA II

                               18:40-19:25  GRUPA III

 

CZWARTEK        17:00-17:45  GRUPA IV

                                 17:50-18:35  GRUPA V

                                18:40-19:25  GRUPA VI