Grafik zajęć


JĘZYK ANGIELSKI (prow.Małgorzata Mierzejewska)

PIĄTEK

  • 14:30-15:15 GRUPA I  (1godz.)
  • 15:20-16:05 GRUPA II   (1godz.)
  • 16:10-16:55 GRUPA III  (1godz.)
  • 17:00-17:45 GRUPA IV  (1godz.)

JĘZYK WŁOSKI SALA 205 (prow.Ida Zagórska)

WTOREK

  • 15:30-16:15  (1godz.)

ZAJĘCIA TANECZNE (prow.Jolanta Orzechowska)

ŚRODA

  • 16:00-16:45  GRUPA POCZĄTKUJĄCA  (1godz.)
  • 17:00-17:45  GRUPA ZAAWANSOWANA  (1godz.)
  • 18:00-18:45   PARY  (1godz.)

ZAJĘCIA CERAMICZNE I MALARSTWO  MOZAIKA ARTYSTYCZNA (prow.Joanna  Kołowska)

  • PONIEDZIAŁEK  15:00-19:30     MALARSTWO  (6 godz.)
  • WTOREK  15:00-19:30    MALARSTWO  (6 godz.)
  • CZWARTEK  15:00-19:30    MOZAIKA ARTSTYCZNA  (6 godz.)
  • PIĄTEK  15:00-19:30    CERAMIKA  (6 godz.)

NORDIC WALKING (prow.Marcin Dudziak)

WTOREK

  • 15:30-17:00  (2 godz.)

INFORMATYKA (prow.Lucyna Kracewicz)

PIĄTEK

  • 15:30-16:15   GRUPA ZAAWANSOWANA  (1godz.)
  • 16:15-17:00  GRUPA I (POCZĄTKUJĄCA)  (1godz.)
  • 17:00-17:45  GRUPA II(POCZĄTKUJĄCA)  (1godz.)
  • 17:45-18:30  GRUPA III (POCZĄTKUJĄCA) (1godz.)

GIMNASTYKA OGÓLNA (prow.Barbara Kaźmierczak)

WTOREK

  • 15:30-16:15   GRUPA I  (1godz.)
  • 16:15-17:00   GRUPA II  (1godz.)
  • 16:15-17:00   GRUPA VIII  (1godz.)

ŚRODA

  • 15:30-16:15   GRUPA III  (1godz.)
  • 16:15-17:00   GRUPA IV  (1godz.)

CZWARTEK

  • 15:30-16:15   GRUPA V  (1godz.)

PIĄTEK            

  • 15:30-16:15   GRUPA VI  (1godz.)
  •  16:15-17:00   GRUPA VII  (1godz.)

GIMNASTYKA „ZDROWY KRĘGOSŁUP” (prow.Bożena Antkowiak)

PONIEDZIAŁEK

  • 16:20-17:05 GRUPA I
  • 17:05-17:50  GRUPA II
  • 17:50-18:35  GRUPA III
  • 18:35-19:20  GRUPA IV

CZWARTEK

  • 15:30-16:15  GRUPA V
  • 16:15-17:00  GRUPA VI

PIĄTEK

  • 14:30-15:15  GRUPA VII
  • 15:15-16:00  GRUPA VIII
  •  16:00-16:45  GRUPA IX
  • 16:45-17:30  GRUPA X
  • 17:30-18:15 GRUPA XI
  • 18:15-19:00  GRUPA XII

JĘZYK NIEMIECKI (prow.Gabriela Pasiecznik)

ŚRODA

  • 14.30-15.15 GRUPA POCZĄTKUJĄCA
  • 15.20-16.05 GRUPA ZAAWANSOWANA
Facebook
Skip to content