Z radością informujemy, że podczas Kiermaszu Świątecznego którego inicjatorem było Szkolne Koło TPD, udało nam się zebrać aż 868, 20 zł. Jak informowaliśmy, środki te zostaną wykorzystane na organizację Festynu Rodzinnego, zaplanowanego na 14 czerwca 2014r. Za aktywne uczestnictwo serdecznie dziękujemy.

W imieniu podopiecznych Szkolnego Koła TPD dziękujemy za zebranie zabawek
i słodyczy w ramach akcji „Zajączek”. Dzięki Waszemu Wielkiemu Sercu, udało się nam zorganizować 9 paczek dla najbardziej potrzebujących.

W związku z organizacją Festynu Rodzinnego, rozpoczynającego obchody
XXX lecia szkoły, prosimy o wsparcie w postaci różnego rodzaju artykułów, które przeznaczymy na nagrody konkursowe, fanty i licytację. Zebrane podczas festynu środki, zostaną przeznaczone na zakup sprzętu i materiałów wspomagających rozwój dzieci (zakup licencji aparatury służącej do terapii zaburzeń uwagi słuchowej metodą Tomatisa).

Za okazaną pomoc z góry składamy serdeczne podziękowania.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Szkolne Koło TPD