Konkursy i uroczystości

Plan konkursów i uroczystości szkolnych


KLASY I – III

L.p. Nazwa imprezy lub uroczystości Termin Rodzaj imprezy Osoby odpowiedzialne i współodpowiedzialne
1. Uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego dla klas 1 IX 2021 Uroczysta akademia, impreza środowiskowa Wychowawcy klas 1 – 3
2. Konkurs fotograficzny „Moje zwierzątko X/XI 2021 Konkurs Danuta Łajewska,   wychowawcy klas I-III
3. „Mały patriota” XI 2021 Impreza szkolna Wychowawcy klas I-III
4. Koncert dla Niepodległej z okazji 11 listopada XI 2021 Impreza szkolna R. Kaczmarek, E. Kowalczyk, J. Lech
5. Szkolny konkurs plastyczno-techniczny dla klas I „Moje zdrowe śniadanie XI 2021 Konkurs R. Kaczmarek, E. Kowalczyk
6. Wzorowy ekolog – zbieranie baterii I półrocze (do 28.01.2022)     II półrocze (do 30.05.2022) Impreza szkolna Danuta Łajewska, wychowawcy klas I-III
7. Powitanie Wiosny III 2022 Wyjścia, warsztaty edukacyjne wychowawcy – rodzice
8. Konkurs plastyczny „Dzień Ziemi” IV 2022 Konkurs Wychowawcy klas 1 – 3
9. W Kainie Alfabecji” – Międzyszkolny lub Szkolny konkurs dla klas I V 2022 Konkurs R. Kaczmarek, E. Kowalczyk, J. Lech
10. Szkolny konkurs wiedzy o Niemenie V 2022 Konkurs R. Kaczmarek, E. Kowalczyk, J. Lech, E. Mijas
11. Festiwal piosenki VI 2022 Impreza szkolna R. Kaczmarek, E. Kowalczyk, J. Lech
12. Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas III VI 2022 Impreza szkolna wychowawcy klas III

KLASY IV-VIII

L.p. Nazwa imprezy lub uroczystości Termin Rodzaj imprezy Osoby odpowiedzialne i współodpowiedzialne
1. Zdolny Ślązak I półrocze Konkurs K. Woźnica
2. Szkolny konkurs artystyczny „Jesienne impresje„, klasy IV-VI X 2021 Konkurs J. Wróblewska, I. Zagórska
3. Międzyszkolny konkurs polonistyczno-informatyczny „Cyfrowy portret pisarza – życie i twórczość Stanisława Lema XI 2022 Konkurs A. Przybyła, M. Zgrzebnicka, E. Zdulska
4. Szkolny konkurs na najpiękniejszy kalendarz w języku niemieckim I półrocze Konkurs G. Pasiecznik
5. Szkolny konkurs językowo-sportowy „Mikołajkowa sportografia„, kl. VI-VII XII 2021 Konkurs A. Gorczyca, B. Antkowiak
6. Szkolny konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa XII 2021 Konkurs K. Żuraw, M. Gładysz
7. Literacki konkurs bożonarodzeniowy „Galeria świątecznych marzeń” XII 2021 Konkurs W. Leszczyńska
8. Szkolny konkurs religijny „Stefan Wyszyński i jego życie I półrocze Konkurs M. Zarzycka, K. Klim
9. Szkolny konkurs frazeologiczny, kl. VII-VIII I półrocze Konkurs E. Zdulska, A. Przybyła
10. konkurs chemiczny „Młody chemik I półrocze Konkurs K. Woźnica
11. Udział pocztu sztandarowego w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. XI Uroczysta akademia A. Szlęzak
12. Szkolny oraz powiatowy etap konkursu Olimpiada Kopernika (organizator: I LO w Lubinie) I półrocze – etap szkolny

II półrocze – etap powiatowy

Konkurs A. Gorczyca, M. Mierzejewska, U. Kamecka, E. Cieślewicz-Kozłowska
13. Obchody Dnia Języka Ojczystego II 2022 Impreza szkolna E. Zdulska, A. Przybyła, W. Leszczyńska
14. Szkolny konkurs gimnastyczny II-III 2022 Konkurs E. Mowczan, B. Antkowiak
15. Konkurs matematyczny „Kangur matematyczny III 2022 Konkurs M. Chocholak
16. Szkolny konkurs „Najpiękniejsza kartka wielkanocna” III/IV 2022 Konkurs G. Pasiecznik
17. Akcja Społeczno-Edukacyjna Żonkile IV 2022 Impreza srodowiskowa E. Zdulska, A. Przybyła
18. Szkolny konkurs „Najpiękniejsza kartka urodzinowa dla królowej Elżbiety” IV 2022 Konkurs M. Gładysz, K. Żuraw, A. Szewczyk
19. Szkolny konkurs przyrodniczy „1 z 10″, kl. IV-VI V 2022 Konkurs M. Romaniec, M. Kozieja
20. Szkolny konkurs „Alfik” II półrocze Konkurs M. Chocholak, K. Rajko
21. Szkolny konkurs ortograficzny „Dyktando biegacza”, kl. IV-V II półrocze Konkurs A. Gorczyca
22. Szkolny konkurs języka angielskiego „Dyktando językowe”, kl. IV-VI oraz kl. VII-VIII II półrocze Konkurs A. Liszczyńska-Henek
23. Szkolny konkurs „Znam dzieje i współczesność Lubina”, kl. V-VI II półrocze Konkurs A. Szlęzak, M. Kozieja
24. Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Forget-me-not” II półrocze Konkurs K. Żuraw
25. Szkolny konkurs informatyczny „Lubin dawniej i dziś” II półrocze Konkurs I. Pilecka
26. Szkolny konkurs na wiersz własny „W poszukiwaniu siebie”, kl. IV-VIII II półrocze Konkurs E. Zdulska, R. Sykulska
27. II edycja szkolnego konkursu języka polskiego „Zaprojektuj swoją lekturę” II półrocze Konkurs E. Zdulska, R. Sykulska
28. Szkolny Dzień Języka Ojczystego, kl. IV-VIII II półrocze Impreza szkolna E. Zdulska, R. Sykulska, A. Przybyła, A. Gorczyca, W. Leszczyńska
29. Szkolny konkurs „Tajemnice cytatów”, kl. VIII II półrocze Konkurs A. Gorczyca
30. Międzyprzedmiotowe escape roomy matematyczne – szkolny konkurs II półrocze Konkurs K. Rajko
31. Szkolny konkurs informatyczny „W świecie Tuwima” II półrocze Konkurs M. Zgrzebnicka
Facebook
Skip to content