Dnia 12 czerwca b.r. w holu na I piętrze, przy wystawie najładniejszych prac plastycznych uczniów obyło się uroczyste podsumowanie konkursów szkolnych, które były zorganizowane w ramach obchodów Święta Ziemi.

1) W KONKURSIE plastycznym dla klas: I – III  „Przyroda wokół nas” wyróżnienia otrzymali :

Rębisz Gabriel kl. II a, Dwornik Emil kl. I b, Kamińska Urszula kl. I a, Rynkar Amelia kl. I a, Jadach Nikola kl. I a, Jaroniewska Daria kl. I b, Żebrowski Piotr kl. II a, Justyna Bielecka kl. I b.

2) W KONKURSIE na najciekawszy KODEKS EKOLOGICZNY SP 12 wyróżnienia otrzymały następujące klasy:

IV b (wychowawca – pani E. Zdulska), IV c ( wych. pani J. Wróblewska), IV d ( wych. pani I. Pilecka), VI a ( wych. pani M. Mierzejewska), VI b (wych. pani W. Leszczyńska) i V c (wych. pani R. Sykulska).

3) Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (II edycja) na PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO „Ratujemy klimat” (etap szkolny), za wykonanie przepięknych prac wyróżnienia otrzymali:

Oliwia Wandycz  kl.  IV e, Michał Nowak kl. II ag, Alicja Pilarska kl. III cg, Jakub Halaś  kl. IV a, Juliusz Radziejewski kl. VI a, Martyna Członka kl. VI a, Sandra Antos kl. VI b, Magdalena Kucy kl. VI b, Kacper Blicharski kl. VI b.

Laureatom wyżej wymienionych konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: panie J. Wróblewska, D. Łajewska.