Klasy IV – VII

Uczniowie ze średnią powyżej 4,75

KLASA  IV A

Martyna Badzińska

Franciszek Cegłowski

Zofia Dzierżek                                                                                     

Alicja Mąkosza

KLASA IV B

Julia Groch

Lidia Hanaczewska                                                                                                                             Kacper Kaźmierczak

Natalia Księżak                                                                                                                                                                                 Jagoda Laprus        

Hanna Mongiałło

Cyprian Nosal                                                                                                                                                     Arkadiusz Zarzecki

KLASA  IV C

Szymon Gimel

Iga Godzieba                                                                        

Bartosz Gregorek

Aleksandra Przystupa

Paulina Techmańska                           

KLASA  IV D

Urszula Górecka

Julia Hipp

DAwid Izbicki

Dominik Rudak

Natalia Sadowska

Jakub Terembuła

Miłosz Woźniak                                                     

KLASA  IV E

Nikola Koszut

Dawid Kucy                                                                                                                                                                                      Albert Sobczak

Oliwia Wandycz

KLASA  V A

Samuel Furtak                                                                                                                             Krystian Gimel

Julia Koszulańska                                    

Patryk Łuczkowski                                                                                                                             Jakub Zbrzyzny

KLASA  V B

Anna Dawidowicz

Julia Kaczmarek

Daria Karst

Hubert  Kot

Julia Papaj

Aleksandra Rogalska

Szymon Sokołowski

Natalia Tudaj

Emily Uherek                                  

KLASA  V C

Przemysław Chrul

Wiktoria Chrzanowska

Patryk Dym

Huber Górski

Michał Gradecki

Daria Kazimierczak

Tomasz Lemiszewski

Marlena Lis

Maja Oczkowska

Marcel Olejniczak

Nikola Wyczyńska

KLASA  VI A

Martyna Członka

Alicja Gabryś

Jan Górecki                                                                                               

Patrycja Krupa

Przemysław Mazurowski

Wiktoria Pawlarczyk

Juliusz Radziejewski

Martyna Szubert

KLASA  VI B

Sandra Antos 

Jagoda Krassowska

Magdalena Kucy                                                                 

Oliwier Rynkar

Julia Pilichowska

KLASA  VII A

Nikola Frońda

Klaudia Walczak

KLASA  VII B

Agata Kruk

Aleksandra Skowrońska

Julia Szymańska

KLASA  VII C

Karolina Osicka

Gabriela Ratajczyk                                                                                                                       Wiktoria Szumiłowska

Wiktoria Teodorowska

Maciej Wawnikiewicz

Sebastian Ziółkowski

______________________________________________

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu

– I półrocze roku szkolnego 2017 / 2018

 

Uczniowie wzorowi ze średnią powyżej 4,75

 

KLASA  IV A

Martyna Badzińska

Zofia Dzierżek

Mateusz Tatarka

 

 

KLASA  IV B

Julia Groch

Lidia Hanaczewska

Kacper Kaźmierczak

Jagoda Laprus

Hanna Mongiałło

Zuzanna Niziołek

Cyprian Nosal

Arkadiusz Zarzecki

 

KLASA  IV C

Iga Godzieba

Bartosz Gregorek

Oliwia Patan

Aleksandra Przystupa

Marcel Strączek

Paulina Techmańska

 

KLASA  IV D

Urszula Górecka

Julia Hipp

Dawid Izbicki

Natalia Sadowska

Jakub Terembuła

Miłosz Woźniak

 

KLASA  IV E

Nikola Koszut

Oliwia Wandycz

 

 

KLASA  V A

Krystian Gimel

Julia Koszulańska

Patryk Łuczkowski

 

 

KLASA  V B

Anna Dawidowicz

Julia Kaczmarek

Adrian Kot

Julia Papaj

Aleksandra Rogalska

Szymon Sokołowski

Natalia Tudaj

 

KLASA  V C

Przemysław Chrul

Wiktoria Chrzanowska

Michał Gradecki

Marlena Lis

Maja Oczkowska

Nikola Wyczyńska

 

KLASA  VI A

Martyna Członka

Alicja Gabryś

Patrycja Krupa

Przemysław Mazurowski

Wiktoria Pawlarczyk

Juliusz Radziejewski

Martyna Szubert

 

KLASA  VI B

Sandra Antos

Jagoda Krassowska

Magdalena Kucy

Oliwier Rynkar

 

KLASA  VII A

Nikola Frońda

Klaudia Walczak

 

KLASA  VII B

Julia Szymańska

 

KLASA  VII C

Karolina Osicka

Gabriela Ratajczyk

Wiktoria Teodorowska  

 

KLASA  2ag GIM

Julia Góreczna

Bartosz Kitliński

Kacper Łucki

Magda Stęplewska

 

KLASA  2cg GIM

Kamila Komarnicka

Paulina Szlaga

 

KLASA  3ag GIM

Miłosz Jarzębowski

Mateusz Pacholski

Magdalena Ród

Dawid Skowroński

Blanka Żuraw

 

KLASA  3cg GIM

Aleksandra Kalina

Alicja Pilarska

Paulina Szczepańska

Karolina Worobel