Klasa siatkarska

W roku szkolnym 2019/ 2020 w naszej szkole została utworzona pierwsza klasa sportowa o profilu piłka siatkowa.

Klasa realizuje zadania podstawy programowej oraz zwiększoną liczbę godzin zajęć sportowych i siatkarskich.
W harmonogramie są zajęcia stałe, takie jak fizjoterapia, zajęcia na basenie i inne zajęcia uzupełniające proces wszechstronnego rozwoju uczniów.
W realizacji projektu uczestniczą nauczyciele Ewelina Borowiak, Katarzyna Maciorowska oraz trener Przemysław Cedro, autor projektu klasy siatkarskiej.

STRONA KLAS na FB –  https://www.facebook.com/Klasa-Siatkarska-1A-SP-12-w-Lubinie-114800616576744/

W roku szkolnym 2020/ 2021 dołączyła już druga klasa sportowa o profilu piłka siatkowa.
W realizacji projektu uczestniczą wychowawca Monika Jadach oraz trener Przemysław Cedro.

W roku szkolnym (2021/ 2022)  zostaje utworzona kolejna klasa sportowa o profilu piłka siatkowa i jest prowadzona przez Aleksandrę Paluch.

W 2022/2023 klasy I-III opuszcza klasa 4a i rozpoczyna drugi etap edukacji z nowym wychowawcą – Anną Liszczyńską-Henek

Rok szkolny 2023/2024 dla klasy 5a to kontynuacja współpracy z Agnieszką Szewczyk.

Natomiast pani Elżbieta Szymańska obejmuje wychowawstwo w nowej 1a.