Dziękujemy Wszystkim Państwu: Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i organizację Kiermaszu Świątecznego. Składamy również serdeczne podziękowania Paniom z Uniwersytetu Senioralnego wraz z opiekunem Panią Joanną Kołowską, które przyłączyły się do naszej akcji charytatywnej wzbogacając stoisko o arcydzieła wykonane własnoręcznie z ceramiki.

Jesteśmy wdzięczni również Paniom, które poświęciły swój cenny przedświąteczny czas, towarzysząc wolontariuszom podczas sprzedaży:

Pani Ewie Kozyrze

Pani Marzenie Czai

Pani Izabelli Walinowicz

Panu Ryszardowi Techmańskiemu

Pani Małgorzacie Mazurek

Pani Joannie Strużyńskiej

Dzięki Państwa Wielkim Sercom, wesprzemy naszych potrzebujących uczniów, dofinansowując ich wyjazdy na wycieczki i zielone szkoły.

Korzystając z okazji, kierujemy dziś również do Państwa, z serca płynące życzenia, niech nadchodzące święta przepełni nadzieja i magia wigilijnej nocy, niech bliscy otaczają, życzenia się spełniają, a w dali słychać piękną melodię kolędy. Niech zbliżający się Nowy Rok będzie pełen miłości, radości i pokoju.

Zarząd Koła Przyjaciół Dzieci