Dnia 21.11 uczniowie klas 8c, 6a, 5c oraz 5d reprezentowali nasza szkołę podczas XIX Przeglądu Form Wokalnych, który odbył się w CK Muza w Lubinie. Zaprezentowali utwory o charakterze patriotycznym, tj.: „Biały krzyż”, „Szarą piechotę”, „Leguny” i „Dziewczynę z granatem”. Otrzymali III i V miejsce w kategorii zespołów w uznaniu za wykonanie „Legunów” i „Dziewczyny z granatem”.
Przegląd Form Wokalnych to międzypokoleniowa impreza integrująca członków różnych grup społecznych o różnych możliwościach, a także budująca tolerancję. Jednocześnie dla naszych młodych wykonawców była to znakomita okazja, by w przyjaznej atmosferze zaprezentować się na profesjonalnej scenie. Wszystkie występy przyjęto gromkimi brawami.
Przygotowanie muzyczne i opieka: mgr sztuki Ida Tamara Zagórska.