21 marca rozegrano III WIOSENNY  TURNIEJ KLAS 4-6. W tym roku klasy uczestniczyły w rozgrywkach sportowych i kulinarnych. Mecze w dwa ognie prowadzili p. P. Modrzewska, p. E. Mowczan i p. M. Dudziak, a wśród uczestników znalazły się klasy 4b, 4c, 4d, 5c i 6a. Liczyła się dobra zabawa, współpraca w zespole i fair play, nie przyznawaliśmy więc miejsc dla zwycięzców.

 W trakcie rozgrywek część uczniów przygotowywała zdrowe przekąski dla całej klasy lub plakaty dotyczące zasad zdrowego odżywiania. Okazało się, że nasi uczniowie potrafią przygotować fantastyczne posiłki, na stołach znalazły się sałatki, barwne kanapki, koreczki, jogurty. Po prezentacji stołów z wiosennymi dekoracjami uczniowie przystąpili do wspólnego posiłku. Na stołach nie pozostał nawet okruszek…

Za pomoc w realizacji turnieju dziękujemy wszystkim zaangażowanym nauczycielom.

Organizatorzy: R. Sykulska, B. Antkowiak, J. Wróblewska