12.01.2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel dla  klas: VI-VII, w czasie którego zostało podsumowane I półrocze roku szkol. 2017/2018. Całość przygotowali i przedstawili szóstoklasiści wraz z wychowawcami: Panią Małgorzatą Mierzejewską, Panią Wiolettą Leszczyńską oraz Panią Katarzyną Markowską. 

Oglądając prezentację multimedialną, przypomnieliśmy sobie najważniejsze wydarzenia z ostatnich pięciu miesięcy naszego szkolnego życia. Pani Dyrektor pogratulowała tym, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, mieli wzorową frekwencję na lekcjach w minionym półroczu, mogli się poszczycić osiągnięciami w rozmaitych konkursach przedmiotowych czy  zawodach sportowych.

Stypendia naukowe otrzymali uczniowie:

Martyna Członka z kl. VI a,

Alicja Gabryś z kl. VI a,

Juliusz Radziejewski z kl. VI a,

Nikola Frońda z kl. VII a,

Wiktoria Teodorowska z kl. VII c

Serdecznie gratulujemy!

Spotkanie zakończyła piosenka o śnieżnej zimie, bo takiej życzyliśmy sobie na ferie, bezpieczne ferie!