W dniu 30 października 2012 r. na terenie naszej szkoły odbył się szkolny etap konkursu „JESTEM BEZPIECZNY W DOMU, W SZKOLE I NA DRODZE”. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV – VI i dotyczył tematyki szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności praktyczne jazdy na rowerze na specjalnie przygotowanym torze, gdzie między innymi musieli wykonać jazdę po tzw. rynnie, równoważni oraz jazdę slalomem, ponadto każdy z uczestników wykazał się znajomością przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych oraz zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
z której szczegółowo uczniów przepytała pielęgniarka szkolna p. Barbara Rutkowska. Na wszystkich uczestników czekały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Patryk Kalinowski klasa VI a

II miejsce – Mateusz Strzemieczny klasa VI c

III miejsce – Ariadna Hyrczyk klasa VI c

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów
w kolejnych konkursach.

Szczególne podziękowania za pomoc przy organizacji dla p. Piotra Kaczmarka

Organizatorzy: p. Agnieszka Baranowska, p. Olga Stępień, p. Jolanta Wróblewska